Archiv
0

Hambaeros [Archiv]

Tři úči – tři kamarádky -tři nezastavitelné elementy s hostem saxofonistou Janem Priwitzerem.  Svou živočišností vás dostanou do varu již při zaznění prvních tónů jejich neotřelých verzí známých i neznámých hitů! Tři úči a basa vás zvou  na koncert, který se uskuteční v pátek 10. září 2021 v Café Baru Citadela. Hambaeros   Vás dostanou svou […]

Tři úči – tři kamarádky -tři nezastavitelné elementy s hostem saxofonistou Janem Priwitzerem.  Svou živočišností vás dostanou do varu již při zaznění prvních tónů jejich neotřelých verzí známých i neznámých hitů!

Tři úči a basa vás zvou  na koncert, který se uskuteční v pátek 10. září 2021 v Café Baru Citadela. Hambaeros   Vás dostanou svou živočišnou interpretací známých i méně známých skladeb. Uslyšíte předělávky známých písní do zcela nových exotických aranží, instrumentálně zpracovaných pianem, basou a bubny v čele s osobitou zpěvačkou.

Členové skupiny
Pavla Wasser Vasserbauer – piano
Marcela Kithiczka Nováková – zpěv
Petra Kubošková – baskytara
Jan Priwitzer – saxofon
Začínáme v 20.00 hod., Vstupné 110 Kč. Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely, s možností rezervace online na našem webu  www.citadela-litvinov.cz  nebo telefonicky na 476 111 487.
Jsme hambatí a to přenášíme i do své tvorby.
Není nic, co by pro nás nebylo možné. S úctou k jazzu, funku, latině i rytmům zcela nevídaným se na vás těšíme!

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook