Archiv
0

“KÝBLE” aneb 6 ran do kyblíku [Archiv]

Legendární disko Bohumila Drexlera „SSM 27“  z ´80 a ´90 let “KÝBLE” aneb 6 ran do kyblíku. Nebudou chybět soutěže výhradně pro dámy s moderátorem Jaromírem Truhlářem a taneční vystoupení. Oprášit své taneční kreace si můžete na společenském sále Citadely v pátek 29. října 2021 od 21.00 – 03.00 hodin. Přijďte si zavzpomínat na populární diskotéku, čeká vás skvělá světelná […]

Legendární disko Bohumila Drexlera „SSM 27“  z ´80 a ´90 let “KÝBLE” aneb 6 ran do kyblíku. Nebudou chybět soutěže výhradně pro dámy s moderátorem Jaromírem Truhlářem a taneční vystoupení. Oprášit své taneční kreace si můžete na společenském sále Citadely v pátek 29. října 2021 od 21.00 – 03.00 hodin.

Přijďte si zavzpomínat na populární diskotéku, čeká vás skvělá světelná i zvuková show.

Vstupné:  v předprodeji 200 Kč, v den konání 250 Kč.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook