Archiv
0

PLNOU PAROU [Archiv]

Brilantní komedie plná záměn a zmatků, která ale končí laskavým smířením. Sauna osamělého luxusního wellness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka, touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience této komedie. Hrají: Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler, Jan Dolanský, Petra Horváthová / Alena Doláková, Richard Trsťan Autor: René Heinersdorff Režie: Petr Svojtka Divadlo Palace Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. […]

Brilantní komedie plná záměn a zmatků, která ale končí laskavým smířením.

Sauna osamělého luxusního wellness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka, touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience této komedie.

Hrají: Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler, Jan Dolanský, Petra Horváthová / Alena Doláková, Richard Trsťan

Autor: René Heinersdorff
Režie: Petr Svojtka
Divadlo Palace

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 390/ 360 Kč
Délka představení: 1 hodina 55 minut, včetně přestávky.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook