Kino
0

Machr na 30 dnů [Archiv]

Komedie / Nepřístupné pro mládež do 15 let Francie Hlavním hrdinou je nemotorný zbabělý mladý policajt Rayane, který léta snáší šikanu od svých kolegů. Celý Rayanův život změní mylná diagnóza jeho ošetřujícího lékaře, po které si konečně začne užívat život naplno. Seznam toho, co by chtěl mladý policajt zažít, než zemře, jej přivede do víru […]

Komedie / Nepřístupné pro mládež do 15 let
Francie

Hlavním hrdinou je nemotorný zbabělý mladý policajt Rayane, který léta snáší šikanu od svých kolegů. Celý Rayanův život změní mylná diagnóza jeho ošetřujícího lékaře, po které si konečně začne užívat život naplno. Seznam toho, co by chtěl mladý policajt zažít, než zemře, jej přivede do víru bláznivých zážitků. Po několika zhýralých dnech v Las Vegas dostane nápad, jak oslnit vysněnou ženu Stéphanii a konečně se stát hrdinou, kterým celý život toužil být – Ryan se rozhodne rozbít vyhlášenou síť obchodu s drogami.

Režie: Tarek Boudali
Scénář: Tarek Boudali, Pierre Dudan, Grégory Boutboul
Kamera: Vincent Richard
Hrají: Tarek Boudali, José Garcia, Philippe Lacheau, Vanessa Guide, Marie-Anne Chazel, Julien Arruti, Chantal Ladesou, Reem Kherici, Nicholas Marié, Brahim Bouhlel, Riadh, Philippe Duquesne.

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook