Koncerty
0

Průdušky – ZRUŠENO [Archiv]

Bluegrassová hudební skupina PRŮDUŠKY Vás srdečně zve na koncert, který se uskuteční v pátek 17. prosince 2021 v Café Baru Citadela. Průdušky jsou dvojnásobným držitelem celostátní Porty (Olomouc a Plzeň). V nedávné době oslavily 45. výročí svého působení na profeionální hudební scéně. Hrály s českými i americkými legendami country music a bluegrassu., Michalem Tučným, Rattlesnake […]

Průdušky-zrušeno

Bluegrassová hudební skupina PRŮDUŠKY Vás srdečně zve na koncert, který se uskuteční v pátek 17. prosince 2021 v Café Baru Citadela.

Průdušky jsou dvojnásobným držitelem celostátní Porty (Olomouc a Plzeň). V nedávné době oslavily 45. výročí svého působení na profeionální hudební scéně. Hrály s českými i americkými legendami country music a bluegrassu., Michalem Tučným, Rattlesnake Annie, |Janem Vyčítalem, Tony Trischkou a dalšími. Odehrály stovky koncertů. V roce se představily v nové sestavě – Svatopluk Matějka (kytara), Jiří Panschab (banjo), Miroslav Matoušek (housle), Martin Tomášek (foukací harmonika), Luboš Novotný (dobro), Jan Panschab (basa), se svým klasickým bluegrassovým repertoárem.

Začínáme v 19.00 hod.
Vstupné 160 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely, s možností rezervace online na našem webu  www.citadela-litvinov.cz  nebo telefonicky na 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook