Café Bar
0

PUBQUIZ [Archiv]

Termín konání: čtvrtek, 2. prosince od 19:00 | 70 Kč    Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Vzhledem k nařízením vlády platým od 1.11.2021  mohou k jednomu stolu jen týmy s max. šesti členy. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský […]

Termín konání:

čtvrtek, 2. prosince od 19:00 | 70 Kč   

pubquiz2

Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Vzhledem k nařízením vlády platým od 1.11.2021  mohou k jednomu stolu jen týmy s max. šesti členy. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský sbor! 

PubQuiz neboli hospodský kvíz je vědomostní týmová hra oblíbená po celém světě. O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Zaměňte gauč za pohodlí Vaší oblíbené hospůdky a společně s Vašimi přáteli si zasoutěžte proti ostatním.

Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Nemusíte se však bát, že byste se měli ztrapnit před ostatními svou nevědomostí. Otázky jsou namixovány tak, aby si každý přišel na své. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který Vás bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek o umělých ňadrech, ve kterých je přeborníkem.

Stůl na pubquizový večer si zarezervujte na facebookové události pro Café Bar www.pubquiz.cz

Jde v první řadě o zábavu! Už se na vás těšíme!

KDE: Café Bar Citadela
KDY: 1x za 14 dní ve čtvrtek, od 19:00 hodin

Termín: 2.12.2021 / 16.12.2021 / 30.12.2021
Vstupné: 70 Kč / osoba. Vstupenky k zakoupení vždy v den konání, v pokladně Citadely.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook