Archiv
0

O koblížkovi [Archiv]

V neděli 16. ledna 2022 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa opět litvínovskou Citadelu s klasickou loutkovou pohádkou „O KOBLÍŽKOVI”. Tato známá pohádka vypráví o tom, jak babička upekla dědečkovi koblížek a dala ho vychladit na okno. Malý neposeda zde dlouho nevydržel a utekl do světa. Sváťovo dividlo je mezi dětmi i jejich dospělým doprovodem velice populární. […]

V neděli 16. ledna 2022 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa opět litvínovskou Citadelu s klasickou loutkovou pohádkou „O KOBLÍŽKOVI”. Tato známá pohádka vypráví o tom, jak babička upekla dědečkovi koblížek a dala ho vychladit na okno. Malý neposeda zde dlouho nevydržel a utekl do světa. Sváťovo dividlo je mezi dětmi i jejich dospělým doprovodem velice populární. Vždy je na co se těšit.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 70 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook