Archiv
0

O Jeníčkovi a Mařence [Archiv]

Divadlo VeTři Vás zve v neděli 13. února 2022 na klasickou pohádku “O JENÍČKOVI A MAŘENCE” o tom, jak se Jeníček s Mařenkou ztratili v lese tatínkovi a jak našli perníkovou chaloupku. Žili byli jednou dva sourozenci – Jeníček a Mařenka. Bydleli v malé vesničce společně s maminkou a tatínkem dřevorubcem. Jednoho dne se společně […]

Divadlo VeTři Vás zve v neděli 13. února 2022 na klasickou pohádku “O JENÍČKOVI A MAŘENCE” o tom, jak se Jeníček s Mařenkou ztratili v lese tatínkovi a jak našli perníkovou chaloupku.

Žili byli jednou dva sourozenci – Jeníček a Mařenka. Bydleli v malé vesničce společně s maminkou a tatínkem dřevorubcem. Jednoho dne se společně s tatínkem vydali do lesa a zatímco tatínek pracoval, chtěli si Jeníček s Mařenkou natrhat jahody a maliny. Tatínek jim kladl na srdce, aby se nevzdalovali nikam daleko od zvuku sekyry.

Účinkuje: Michaela Marková a Vlasta Vébr

Začátek od 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 70 Kč

Délka představení: 45 minut

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook