Koncerty
0

Pavel Čadek [Archiv]

Zveme Vás na koncert písničkáře kombinujícího vlastní texty s hrou na violoncello. Sám sebe označuje za samozvaného zakladatele nového hudebního žánru „cellofolk“, což je něco mezi Jaromírem Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock). Významným posunem bylo předskakování Pokáčovi a Petru Bende koncem roku 2019, dále pak příležitostně i Báře Polákové, Bratrům Ebenům, Davidu Kollerovi, Migu 21, […]

Zveme Vás na koncert písničkáře kombinujícího vlastní texty s hrou na violoncello. Sám sebe označuje za samozvaného zakladatele nového hudebního žánru „cellofolk“, což je něco mezi Jaromírem Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock).

Významným posunem bylo předskakování Pokáčovi a Petru Bende koncem roku 2019, dále pak příležitostně i Báře Polákové, Bratrům Ebenům, Davidu Kollerovi, Migu 21, Anně K, Jelenům… Úspěšná byla také píseň 30, kterou napsal a nazpíval spolu s Pokáčem, píseň Matěje Klusáčka Prsa, kterou nazpíval s Michalem Horákem, či píseň Nestíhám.

V roce 2021 jsem vydal své druhé album 20-30, na kterém jsem pracoval už s celou řadou vynikajících hudebníků a ač je výrazně popovější, uchovává si myslím dost originálních prvků. Ale to už není na mně, abych hodnotil.

Termín koncertu: pátek 4. 3. 2022
Začátek koncertu v 19.00 hodin v Café Baru Citadela.
Vstupné 180 Kč.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook