Divadlo
0

Kudy cesta do pohádky? [Archiv]

Příběh podle písničky “Když jsem já sloužil to první léto…” Pohádkový příběh v písničce o zvířatech na selském dvoře… Matěj by se chtěl ženit, ale pantáta mu nechce Aničku dát, protože Matěj nic nemá. Vydá se proto do světa hledat službu. Najde ji na statku. První rok má hlídat čilá kuřátka. Po roce dostane jedno […]

Příběh podle písničky “Když jsem já sloužil to první léto…”

Pohádkový příběh v písničce o zvířatech na selském dvoře… Matěj by se chtěl ženit, ale pantáta mu nechce Aničku dát, protože Matěj nic nemá. Vydá se proto do světa hledat službu. Najde ji na statku. První rok má hlídat čilá kuřátka. Po roce dostane jedno kuře jako odměnu. Druhý rok dostane na starost kačenky. Bude trvat celých osm let, než se Matěj vydá zpátky domů za Aničkou. Která zvířátka si vysloužil a co všechno zažil, se dozvíte z písničky, kterou si budeme v průběhu celé pohádky společně zpívat.

Kdy a Kde : neděle 5. 6. 2022, Malá scéna ZUŠ/Citadela
Začátek: v 16.00 hod.
Vstupné: 80 Kč.
Hraje: Liduščino divadlo.
Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 9 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook