Café Bar
0

North Bohemian Quartet [Archiv]

Zveme Vás na koncert skupiny North Bohemian Quartet, a to v pátek 20. května 2022,  od 19.00 hodin v Café Baru Citadela. Kapela NBQ  je jazzové uskupení složené z mladých talentovaných hudebníků, kteří se zaměřují na žánry jako je především jazz, fusion nebo funk. Členové kapely: Matěj Bursík, Víťa Kojzar, Patrik Krista, Martin Stýblo Přijďte […]

Zveme Vás na koncert skupiny North Bohemian Quartet, a to v pátek 20. května 2022,  od 19.00 hodin v Café Baru Citadela. Kapela NBQ  je jazzové uskupení složené z mladých talentovaných hudebníků, kteří se zaměřují na žánry jako je především jazz, fusion nebo funk.

Členové kapely: Matěj Bursík, Víťa Kojzar, Patrik Krista, Martin Stýblo

Přijďte si užít příjemný večer plný jazzu, fusion a funku.

Vstupné 90 Kč. Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook