Divadlo
0

O Budulínkovi [Archiv]

V neděli 10. dubna 2022 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa litvínovskou Citadelu, tentokrát s klasickou loutkovou pohádkou „O BUDULÍNKOVI“. Pohádka je prastarým příběhem, který dodnes oceňují především ty nejmenší děti. Prostý děj je zavádí z láskyplné chaloupky až do nebezpečného lesa, z náruče milujících prarodičů až do temné liščí díry. Avšak s pomocí housliček a bubínku […]

V neděli 10. dubna 2022 navštíví oblíbený loutkoherec Sváťa litvínovskou Citadelu, tentokrát s klasickou loutkovou pohádkou „O BUDULÍNKOVI“. Pohádka je prastarým příběhem, který dodnes oceňují především ty nejmenší děti. Prostý děj je zavádí z láskyplné chaloupky až do nebezpečného lesa, z náruče milujících prarodičů až do temné liščí díry. Avšak s pomocí housliček a bubínku se vše zase v dobré obrátí. A Budulínek snad už bude poslušnější.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 80 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook