Ostatní akce
0

Techtle Mechtle a Kočky: Travesti show “Cabaret Šulin Růž” [Archiv]

Nejúspěšnější česká travesti skupina – Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu ,,Cabaret Šulin Růž,, míří do Litvínova! Nejúspěšnější česká travesti show míří do našeho města, s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Cabaret Šulin Růž,,. Na své si přijdou nejen milovníci tance, ale také dobré zábavy a legrace. Těšit se na Vás budou oblíbené tváře  – Dolores, Cathrin, Gina, […]

Nejúspěšnější česká travesti skupina – Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu ,,Cabaret Šulin Růž,, míří do Litvínova!

Nejúspěšnější česká travesti show míří do našeho města, s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Cabaret Šulin Růž,,. Na své si přijdou nejen milovníci tance, ale také dobré zábavy a legrace. Těšit se na Vás budou oblíbené tváře  – Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira. Přijďte se přesvědčit, jak snadno se z pánů Lukáše, Martina, Jirky, Nikolase a Alexandra stanou známé zpěvačky, které při svých vystoupeních parodují. Pořad je parodií na známý Cabaret Moulin Rouge v Paříži a zaujme Vás nejen velkou jevištní scénou a tancem, ale také více jak 70-ti výpravnými kostýmy a vtipnými scénkami.  Společně s nimi nahlédnete také do zákulisí a příprav každého divadelního představení či velké show.

Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně, které bývají obvykle dlouho dopředu vyprodané.

KDE: Citadela Litvínov,Velká scéna
KDY: 26. 04. 2022 od 19:00 hodin
Vstupné: 300 Kč

Více informací :
Facebook : techtle mechtle revue
Instagram : Techtle_Mechtle_revue
Webové stránky : www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook