Kino
0

Amélie z Montmartru

Promítáme: sobota80 Kč16. července | 21:30 | 2D | tit./dab. Letní kino na koupališti Koldům Vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště, v den konání. Doporučujeme vzít si s sebou deku či něco na sezení. Kapacita lehátek a laviček je omezená. Komedie / Romantický  Francie / Německo 31. srpna 1997 ve 4 hodiny ráno dostala […]

Promítáme:

sobota80 Kč
16. července | 21:30 | 2D | tit./dab.

amelie z montmarthu

Letní kino na koupališti Koldům
Vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště, v den konání. Doporučujeme vzít si s sebou deku či něco na sezení. Kapacita lehátek a laviček je omezená.

Komedie / Romantický 
Francie / Německo

31. srpna 1997 ve 4 hodiny ráno dostala Amélie (Audrey Tautou) nápad. Musí stůj co stůj najít dávného majitele krabičky vzpomínek, kterou náhodou našla ve svém bytě, a poklad mu vrátit. Jestli to ocení, je rozhodnuto. Amélie začne zasahovat jiným lidem do života. Jestli ne, tak nic. Kultovní romantickou komedii o nesmělé Pařížance s laskavým srdcem milují díky její hravosti a půvabu miliony diváků po celém světě. Film o drobných, ale o to důležitějších radostech, který získal řadu prestižních filmových ocenění, ani po 20 letech od premiéry neztratil nic ze svého šarmu.

Režie: Jean-Pierre Jeunet
Scénář: Guillaume Laurant, Jean-Pierre Jeunet
Kamera: Bruno Delbonnel
Hrají: Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Rufus, Jamel Debbouze, Clotilde Mollet, Isabelle Nanty, Dominique Pinon, Yolande Moreau, Maurice Bénichou.

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook