Café Bar
0

“Klubová setkání” – Beseda s Matějem Formanem [Archiv]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s českým výtvarníkem a divadelníkem MATĚJEM FORMANEM. Jak vzpomíná na svého otce režiséra Miloše Formana? Vybavuje si ještě dětské role v legendárních komediích o […]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s českým výtvarníkem a divadelníkem MATĚJEM FORMANEM.
Jak vzpomíná na svého otce režiséra Miloše Formana? Vybavuje si ještě dětské role v legendárních komediích o rodině Homolkových? A jaké je současné alternativní divadlo?

Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Termín konání: středa 4. května 2022
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 70 Kč

Vstupenky budou k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook