Koncerty
0

Andrea Tögel Kalivodová & Marian Vojtko a Moravské klavírní trio

Termín konání: pátek, 18. listopadu od 19:00 | 350 Kč    Buďte mezi prvními a nenechte si ujít novinku v podobě společného koncertu dvou známých českých pěveckých hvězd za doprovodu renomovaného Moravského klavírního tria.Koncert nabídne posluchačům exkluzivní spojení opery a muzikálu v provedení  jednoho z nejobsazovanějších muzikálových zpěváků Mariana Vojtka s operní divou a nejznámější českou […]

Termín konání:

pátek, 18. listopadu od 19:00 | 350 Kč   

A.Kalivodová

Buďte mezi prvními a nenechte si ujít novinku v podobě společného koncertu dvou známých českých pěveckých hvězd za doprovodu renomovaného Moravského klavírního tria.Koncert nabídne posluchačům exkluzivní spojení opery a muzikálu v provedení  jednoho z nejobsazovanějších muzikálových zpěváků Mariana Vojtka s operní divou a nejznámější českou Carmen Andreou Tögel Kalivodovou. Zazní melodie z muzikálů West Side Story, Cats, Dracula, árie z opery Carmen či nesmrtelný hit Con te partiro Andrey Bocelliho.

Marian Vojtko již během studií účinkoval v muzikálu Dracula, kde zpíval role Kněze a Stevena. V Landově Krysaři ztvárnil titulní roli Krysaře a v Pomádě roli Anděla. Úspěch na pražské muzikálové scéně mu vynesla role hraběte Monte Crista. Marian Vojtko je ovšem dlouhodobě aktivní také na operní scéně. V pražské Státní opeře ztvárnil roli Víta v opeře La Roulette, působil jako host v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě, a to v Mozartových operách Cosi fan Tutte (Ondra), Potrestaný prostopášník aneb Don Giovanni (Don Ottavio) a Kouzelná flétna (Tamino). V listopadu 2010 vyšlo Marianovo první sólové CD, na kterém spojuje populární písně, operní i muzikálové hity.

Mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová patří k nejžádanějším pěvkyním současnosti. Je absolventkou konzervatoře v Brně, pražské Akademie múzických umění a roční stáže ve Vídni na Universität für Musik und Darstellende Kunst. Od roku 2012 je sólistkou Opery Národního divadla, kde v současnosti vystupuje jako Fenena (Nabucco), Maddalena (Rigoletto), Ježibaba (Rusalka) a zejména jako Carmen ve stejnojmenné opeře. Nyní se připravuje na milou roli Venuše v Offenbachově operetě „Orfeus v podsvětí“, kterou pod hlavičkou ND uvede Hudební divadlo Karlín. V tomto divadle také ztvárňuje roli Wandy v operetě Polská krev od Oskara Nedbala. Je častým hostem médií, vystupuje v televizi, v rozhlase a uměleckých projektech, jako například v pořadu Božská Ema, věnovaném slavné české operní divě, kde vystupuje společně s herečkou Bárou Kodetovou.

Termín konání: pátek 18.11.2022 od 19:00 hodin
Vstupné: 350 Kč
  v předprodeji / 400 Kč v den konání
Místo:
CITADELA, Velká scéna

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook