Ostatní akce
0

Foto výstava Severní Čechy – Domov můj / 8.9. – 29.9. 2022 [Archiv]

Termín konání: čtvrtek, 29. září od 20:00 | 0 Kč    První poprázdninová výstava v Café Baru Citadela bude fotografická. Skupina severočeských amatérských fotografů, představí na této výstavě svůj pohled a vnímání našeho kraje pomocí svého fotoaparátu.  Severočeský kraj je v povědomí lidí stále ještě vnímán negativně. Fotografové se snaží tyto předsudky alespoň trochu vyvrátit svými fotografiemi.  Náš […]

Termín konání:

čtvrtek, 29. září od 20:00 | 0 Kč   

výstava fotoklub 11.11

První poprázdninová výstava v Café Baru Citadela bude fotografická. Skupina severočeských amatérských fotografů, představí na této výstavě svůj pohled a vnímání našeho kraje pomocí svého fotoaparátu.  Severočeský kraj je v povědomí lidí stále ještě vnímán negativně. Fotografové se snaží tyto předsudky alespoň trochu vyvrátit svými fotografiemi.  Náš kraj má nádhernou a rozmanitou krajinu a přírodu.  Své kouzlo, má i industriální prostředí. Průmyslová krajina ať jsou to povrchové lomy, nebo teplárny se svými věčně kouřícími komíny k této krajině zatím patří.  Nelze ji přehlížet. Fotografové se snaží zachytit tuto skutečnost tak, aby diváka zaujala a vyvolala v něm i pozitivní emoce.

Severní Čechy jsou krásné v každé roční době. Proto se i fotografové toulají po celý rok touto úžasnou krajinou a zachycují prchavé okamžiky svítání, kvetoucích sadů, ranních mlh i sněhové nadílky.

Vystavující členové litvínovského Fotoklubu 11.11:
Časarová Soňa, Jedličková Blanka, Kyselová Vladimíra, Menclová Renata, Ženíšková Jana, Haase František, Šaber Jaroslav, Šafář Pavel.

Výstava potvrvá do čtvrtek 29.9.2022

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook