Koncerty
0

Výroční koncert litvínovských Big Bandů s hosty: Jan Smigmator & Dasha [Archiv]

Zveme Vás na výroční koncert litvínovského North Big Bandu a Junior Big Bandu s hosty večera JANEM SMIGMATOREM a DASHOU, který se uskuteční v sobotu 12. listopadu 2022 v Citadele.   Jan Smigmator je jazzový a swingový zpěvák, který na hudební scéně 21. století s noblesou sobě vlastní ztělesňuje odkaz swingových králů, jakými byli Frank […]

Zveme Vás na výroční koncert litvínovského North Big Bandu a Junior Big Bandu s hosty večera JANEM SMIGMATOREM a DASHOU, který se uskuteční v sobotu 12. listopadu 2022 v Citadele.

 

Jan Smigmator je jazzový a swingový zpěvák, který na hudební scéně 21. století s noblesou sobě vlastní ztělesňuje odkaz swingových králů, jakými byli Frank Sinatra, Sammy Davis jr., Dean Martin, Bobby Darin, Mel Tormé, Karel Hála nebo dodnes fantastický zpěvák Tony Bennett! Jeho hlas, styl, frázování a láska k jazzu a swingu ho dnes řadí mezi přední interprety tohoto žánru v Evropě! Doma je swingový zpěvák Jan Smigmator především na tuzemských pódiích, ale čím dál častěji se vydává i do světa (Rakousko, Německo, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Francie, Švýcarsko, Litva, Itálie). Snad největší poctou pro něj ale jsou úspěšné koncerty v kolébce jazzu a swingu, ve Spojených státech amerických.

Dasha se řadí mezi nejobsazovanější muzikálové zpěvačky a herečky. Pravidelně koncertuje s kapelou Pájky Pájk Quintet a vystupuje také jako sólistka s kapelou Moondance Orchestra vedenou klavíristou, skladatelem a aranžérem Martinem Kumžákem. Jejich repertoár je popový s esencí latinskoamerické, funky, soul a R´n´B hudby. Jako hudební doprovod účinkovali například v pořadech Bailando, Duety … když hvězdy zpívají, Robin Hood – Cesta ke slávě, Anno, TýTý, nebo v úspěšném pořadu Stardance … když hvězdy tančí. Na koncertních pódiích můžete Dashu vidět i v doprovodu českých bigbandů, např. RTV Big Bandu Felixe Slováčka, Orchestru Karla Vlacha, Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma, B-Side Bandu, Ústřední hudby armády ČR a řady regionálních velkokapelových těles. Vystupuje ve swingovém koncertním programu se zpěvákem Janem Smigmatorem, nebo v komorním projektu s uznávaným smyčcovým Epoque Quartetem.

Přijďte si poslechnout skvělou jazzovou a swingovou hudbu!

Začátek koncertu v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné 390 Kč / studenti do 26 let, senioři nad 60 let a ZTP/P 290 Kč. Slevu lze uplatnit pouze při nákupu vstupenky na pokladně Citadely.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook