Ostatní akce
0

SIRÉNY NA CESTÁCH

Termín konání: pondělí, 17. října od 18:00 | 180 Kč    Zcela nová zábavná talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ  “SIRÉNY NA CESTÁCH”. Jejich neotřelý smysl pro humor a vzájemná chuť si ze sebe utahovat vás shodí ze sedadel. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. […]

Termín konání:

pondělí, 17. října od 18:00 | 180 Kč   

sireny na cestach

Zcela nová zábavná talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ  “SIRÉNY NA CESTÁCH”.

Jejich neotřelý smysl pro humor a vzájemná chuť si ze sebe utahovat vás shodí ze sedadel. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. To vše prošpikováno šansony a písněmi z muzikálů tvoří dokonalý program, na který budete dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři.

Po skončení pořadu na vás čeká jako bonus autogramiáda. Web pořadu: Sirény na cestách (S.Pogodová, L.Finková, J.Asterová) – Umělecká agentura Gardes https://gardes.cz/sireny-na-cestach-s-pogodoval-finkovaj-asterova/

Termín konání: 17. 10.2022
Ćas a místo konání: od 18.00 hod. na Velké scéně Citadely
Vstupné: 180 Kč
Délka představení: 100 minut

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook