Koncerty
0

SZIDI TOBIAS & BAND

Termín konání: středa, 19. října od 19:00 | 450 Kč    Zveme Vás na koncert slovenské šansonové zpěvačky SZIDI TOBIAS , zpěvačky s podmanivým projevem a hlasem drsným jako Tina Turner a současně sametovým jako Tanita Tikaram. Svým chraplavým a zároveň sametovým hlasem nechává vzduchem poletovat písně plné melancholie, radosti i bláznovství. Její osobitý vklad do […]

Termín konání:

středa, 19. října od 19:00 | 450 Kč   

szidi tobias

Zveme Vás na koncert slovenské šansonové zpěvačky SZIDI TOBIAS , zpěvačky s podmanivým projevem a hlasem drsným jako Tina Turner a současně sametovým jako Tanita Tikaram. Svým chraplavým a zároveň sametovým hlasem nechává vzduchem poletovat písně plné melancholie, radosti i bláznovství. Její osobitý vklad do světa slovenského i českého šansonu je nepřehlédnutelný. Szidi Tobias vystupuje pro své publikum již několik let. Její umělecký přístup se vyznačuje rozlehlostí a citem pro propojení textu a hudby, s důrazem na detail a zachycení momentu. Každý z jejích hudebních aktů je jakýmsi zpívaným divadlem s mimořádně silným důrazem na obsahovou složku. Proto v jejích písních nacházíme ideální kombinaci textů a hudby ve výborných interpretačních výkonech členů kapely “Szidi Tobias & Band”.
.
Písně Szidi Tobias jsou plné citu, upřímnosti, radosti a pozitivní energie. Skladatelsky nápaditým, melodickým a propracovaným skladbám dominuje klavír a smyčce. Kritiky je majitelka charizmatického altu označovaná za jeden z nejvýraznějších hlasů na federální scéně, či dokonce za druhou dámu československého šansonu. Členka kultovního Divadla Astorka Korzo ´90 je u nás známá také se spolupráce s dvojicí Hapka a Horáček.

Pro své publium má Szidi Tobias ve svém repertoáru skladby z autorské hudební dílny Milana Vyskočániho, autorem textů je Peter Lipovský. Doposud nahrála alba:  Divý mak , Punto Fijo, Pod obojím, Do vetra, Ať se dobré děje, 5 Pohromadě, Jolanka a Sedmoláska

Umělecké charisma a specifické barvení hlasu jsou kombinací pro silný umělecký zážitek.

Termín konání: středa 19.10.2022 od 19.00 hodin
Místo: CITADELA, Velká scéna
Vstupné v předprodeji: 450 Kč / v den konání 490 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Členové kapely
Szidi Tobias – zpěv
Milan Vyskočáni – autor hudby, kytara, klavír
Viliam Majer – akordeón
Andrej Gál – violoncello
Richard Šimurka – flétna, saxofón
Jakub Valiček / Marcel Buntaj – bicí a perkusie
Martin Gašpar / Tamás Belicza – baskytara

Žánr: šansón,folk, blues, jazz, world music,

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/sziditobias
https://www.facebook.com/artmusicsk

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook