Ostatní akce
0

PUBQUIZ [Archiv]

Termín konání: čtvrtek, 22. září od 19:00 | 80 Kč    SKVĚLÁ ZÁBAVA, PIVEČKO, VÍNEČKO, KULTURA, A K TOMU SE NĚCO NOVÉHO NAUČIT? Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský sbor! K jednomu stolu jen […]

Termín konání:

čtvrtek, 22. září od 19:00 | 80 Kč   

pubquiz09

SKVĚLÁ ZÁBAVA, PIVEČKO, VÍNEČKO, KULTURA, A K TOMU SE NĚCO NOVÉHO NAUČIT?

Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský sbor!
K jednomu stolu jen týmy s max. šesti členy

PubQuiz neboli hospodský kvíz je vědomostní týmová hra oblíbená po celém světě. O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Zaměňte gauč za pohodlí Vaší oblíbené hospůdky a společně s Vašimi přáteli si zasoutěžte proti ostatním.

Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Nemusíte se však bát, že byste se měli ztrapnit před ostatními svou nevědomostí. Otázky jsou namixovány tak, aby si každý přišel na své. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který Vás bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek o umělých ňadrech, ve kterých je přeborníkem.

Stůl na pubquizový večer si zarezervujte na facebookové události  www.pubquiz.cz

Jde v první řadě o zábavu! Už se na vás těšíme!

KDE: Společenský sál Citadely
KDY: 1x za 14 dní ve čtvrtek, od 19:00 hodin

Termín: 22.9.; 6.10; 20.10.; 3.11.; 17.11.; 1.12.; 15.12.; 29.12.2022. Ukončení podzimní ligy, včetně závěrečné After párty se ukusteční v pátek 13.1.2023
Vstupné: 80 Kč / osoba. Vstupenky k zakoupení vždy v den konání, v pokladně Citadely.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook