Kino
0

Vstupenka do ráje [Archiv]

Promítáme: sobota80 Kč29. července | 21:30 | 2D | titulky Letní kino na koupališti Koldům (vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště v den promítání) Romantický / Komedie / Nevhodný mládeži do 12 let USA Když vám dcera, která tráví prázdniny na Bali, oznámí, že se tam zamilovala a bude se vdávat, pravděpodobně skočíte na […]

Promítáme:

sobota80 Kč
29. července | 21:30 | 2D | titulky

vstupenka do raje

Letní kino na koupališti Koldům
(vstupenky k zakoupení pouze v pokladně koupaliště v den promítání)

Romantický / Komedie / Nevhodný mládeži do 12 let
USA

Když vám dcera, která tráví prázdniny na Bali, oznámí, že se tam zamilovala a bude se vdávat, pravděpodobně skočíte na první letadlo a poletíte jí to rozmluvit. Přesně to se stalo Georgi Clooneymu a Julii Roberts v rolích šokovaných rodičů, kteří se rozhodnou zachránit svou dceru Lily před následky letní lásky. V tomto směru mají koneckonců bohaté zkušenosti. Před devatenácti lety se po podobném vzplanutí vzali, před čtrnácti lety pochopili, že to nebyl dobrý nápad, a ukončili to dobrodružství rozvodem. Od té doby se snaží jeden druhému vyhýbat, co to jde, protože vědí, že každé jejich setkání skončí hlasitou hádkou. Teď však vyhlásili dočasné příměří, aby vysvobodili svou dceru „ze spárů“ chytrého, hezkého a podnikavého domorodce, který se živí pěstováním a prodejem mořských řas. V přípravě rafinovaných pastí, jež mají jejich dceři sundat růžové brýle, jsou sice velmi dobří, žádná z nich však nesklapne tak, jak naplánovali. Co je ovšem horší, kulisy mořského ráje začínají probouzet vzpomínky na tu hezkou část jejich společné minulosti. A i když se brání zuby nehty, nebezpečí, že do toho znovu spadnou, doslova visí ve vzduchu. Tahle záchranná operace se zkrátka vyvíjí naprosto nečekaně.
Vstupenka do ráje znamená pro oba herce po mnoha letech návrat k žánru romantické komedie. „Ne, že bych se tomu žánru záměrně vyhýbala, ale čekala jsem, až budu mít tak skvělý scénář, jako byl Notting Hill, nebo si užiju tolik zábavy jako u Svatby mého nejlepšího přítele. Teď jsem se dočkala a navíc mám jako bonus George Clooneyho,“ vysvětluje Julia Roberts.

Režie: Ol Parker
Scénář: Ol Parker, Daniel Pipski
Kamera: Ole Bratt Birkeland
Hrají: George Clooney, Julia Roberts, Kaitlyn Dever, Lucas Bravo, Billie Lourd, Maxime Bouttier

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook