Ostatní akce
0

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

Termín konání: čtvrtek, 16. února od 19:00 | 390/390 Kč    Populární televizní talk show “7 PÁDŮ HONZY DĚDKA” poprvé v  Litvínově! Jako hosté vystoupí TOMÁŠ  MATONOHA a DAVID NOVOTNÝ Oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima, míří poprvé do CITADELY! Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a […]

Termín konání:

čtvrtek, 16. února od 19:00 | 390/390 Kč   

z pádů H.Dědka

Populární televizní talk show “7 PÁDŮ HONZY DĚDKA” poprvé v  Litvínově!

Jako hosté vystoupí TOMÁŠ  MATONOHA a DAVID NOVOTNÝ
Oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima, míří poprvé do CITADELY!
Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů “o všem a pro všechny” se dvěma hvězdnými hosty.

O 7 pádech Honzy Dědka
Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů.
Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedením na televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 77 miliónům zhlédnutí a 129 000 diváků pořad pravidelně odebírá!
K televizním divákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji do svého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal na sebe dlouho čekat ani zde – během jediné sezóny se z ní na této stanici stal jeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká k televizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků.
Jako jediný televizní nováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera. Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku (“Zpovědníkem”).

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně KD Citadela. Vstupné na volný prodej: 390 Kč

Vstupenky  k zakoupení v  pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook