Archiv
0

Co se nese v lese [Archiv]

DIVADLO NA KLICE Vás srdečně zve  v neděli 13. 03. 2022 na hudební pohádku „CO SE NESE V LESE“ . Veselý příběh o koze a jelenovi, je plný písniček doprovázený kytarou, houslemi a jinými instrumenty. Zavede děti do lesa a poučí je, jak se zde mají správně chovat a kam například patří odpadky. A jak to ve všech pohádkách bývá, tak i zde, jelen Hubert […]

DIVADLO NA KLICE Vás srdečně zve  v neděli 13. 03. 2022 na hudební pohádku „CO SE NESE V LESE“ . Veselý příběh o koze a jelenovi, je plný písniček doprovázený kytarou, houslemi a jinými instrumenty. Zavede děti do lesa a poučí je, jak se zde mají správně chovat a kam například patří odpadky. A jak to ve všech pohádkách bývá, tak i zde, jelen Hubert  zachrání rozpustilou kamarádku kozu Melindu a vysvobodí jí ze spárů pytláka Evžena, který se vydává za myslivce.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 80 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook