Café Bar
0

“Klubová setkání” – Beseda s Danou Drábovou / Přesunuto z 5.10.2022 [Archiv]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. DANOU DRÁBOVOU. Má odbornice na jadernou bezpečnost smysl pro humor? Kdy nás přestanou deprimovat ceny za […]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. DANOU DRÁBOVOU.

Má odbornice na jadernou bezpečnost smysl pro humor? Kdy nás přestanou deprimovat ceny za energie? Proč se pro ni stala jaderná bezpečnost koníčkem?

Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Nový termín: středa 23. listopadu 202
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 70 Kč / vstupenky zakoupené  na původní termín (5.10. 2022) zůstávají v platnosti.


Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook