Café Bar
0

Studentský kvíz

Termín konání: pondělí, 5. prosince od 18:00 | 70 Kč    Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR! Od října začíná v Litvínově speciální Studentský kvíz! Určený je pro týmy mladých lidí do 26 let. Hrát se bude v Café Baru v Citadele každé první pondělí v měsíci od 18 hodin. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. […]

Termín konání:

pondělí, 5. prosince od 18:00 | 70 Kč   

studentsky kviz12

Studenti středních a vysokých škol, mlaďoši, POZOR!

Od října začíná v Litvínově speciální Studentský kvíz! Určený je pro týmy mladých lidí do 26 let. Hrát se bude v Café Baru v Citadele každé první pondělí v měsíci od 18 hodin. Účastnit se může deset týmů po maximálně šesti členech. Týmy mohou poskládat jednotlivé školy, party spolužáků, ale i mladých učitelů. Každý soutěžní večer se bude hrát o volné vstupenky do kina Citadela!

Otázky ve Studentském kvízu se pokusíme „šít“ mladým na míru! Nečekejte proto žádné retro, nudný dějepis, zeměpis nebo chemii a fyziku, i když i ty se občas zábavnou formou v kvízu objeví. Ptát se budeme na současnou hudbu, film, kulturu obecně, ale i na celebrity. Chybět nebudou otázky týkající se posledních výstřelků techniky i rychlých aut nebo módy.

Pokud máte rádi ne příliš vážné vědomostní kvízy a zároveň se chcete pobavit a odreagovat na počátku každého týdne, je Studentský kvíz právě pro vás!

Termíny: 5.12.2022. Na tento soutěžní večer se již nelze přihlásit!!!
Vstupné za každého člena týmu je 70 Kč.

Přihlášené týmy (max. počet stolů 10):
1. Právní Voříšek
2. Krmíme koně
3. Ekokul
4. 5 šlojdů
5. Nejneobhospodářovávatelnější parta
6. Studijní typy
7. Sněženky
8. Pasta La Vista
9. Invazivní Bergmanovci
10. Vodenzí

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook