Ostatní akce
0

Techtle Mechtle a Kočky “Vánoční show” – VYPRODÁNO!!! [Archiv]

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží velkou ,,Vánoční show,, do Litvínovské Citadely! Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této známé české travesti skupiny. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky jsou aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Jirka, Nikolas a Saša se promění během večera ve […]

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží velkou ,,Vánoční show,, do Litvínovské Citadely!
Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této známé české travesti skupiny. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky jsou aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Jirka, Nikolas a Saša se promění během večera ve známé zpěvačky a herečky. Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice.
Přijďte se vánočně naladit a odpočinout si od předvánočního shonu.

KDE: Citadela Litvínov, Velká scéna
KDY: 28. 11. 2022 od 19:00 hodin
Vstupné: 350 Kč
Více informací : www.techtlemechtlerevue.cz nebo Facebook : Techtle Mechtle revue – Travesti show

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook