Café Bar
0

“Klubová setkání” – Beseda s PAVLEM PAFKEM [Archiv]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s břišním a hrudním chirurgem Prof. MUDr. PAVLEM PAFKEM, emeritním přednostou III. chirurgické kliniky pražské FN Motol. Odoperoval přes 13 000 pacientů, mnohým zachránil […]

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s břišním a hrudním chirurgem Prof. MUDr. PAVLEM PAFKEM, emeritním přednostou III. chirurgické kliniky pražské FN Motol. Odoperoval přes 13 000 pacientů, mnohým zachránil život. Úspěšně operoval i bývalého prezidenta Václava Havla, když mu odstranil zhoubný nádor plic. Stál u zrodu transplantace plic v Česku. Je aktivní sportovec a vyznává čtyři základní životní pilíře – pohyb, dietu, duši a spánek.

Proč se máme ihned po probuzení těšit na štěstí? Kam za posledních 20 let pokročila hrudní chirurgie?

Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Termín konání: středa 11. ledna 2023
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 100 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook