Divadlo
0

PRAVÝ ZÁPAD – Přesunuto z 15.11.2022 [Archiv]

Komorní hra Dva bratři protichůdných životních názorů se setkávají po pěti letech v domě své matky. Otevírají se staré křivdy a potřeba dokazovat, kdo je lepší. Může tulák přebrat scénáristovi job? Existuje dnes ještě pravý Západ? Hrají: Jan Zadražil, Igor Chmela, Jan Potměšil, Vlasta Peterková Autor: Sam Shepard Režie: David Prachař Divadlo Verze Začátek v 19.00 hod. na […]

Komorní hra

Dva bratři protichůdných životních názorů se setkávají po pěti letech v domě své matky. Otevírají se staré křivdy a potřeba dokazovat, kdo je lepší. Může tulák přebrat scénáristovi job? Existuje dnes ještě pravý Západ?

Hrají: Jan Zadražil, Igor Chmela, Jan Potměšil, Vlasta Peterková

Autor: Sam Shepard
Režie: David Prachař
Divadlo Verze

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 390 / 360 Kč. Vstupenky zakoupené na původní termín 15.11.2022 zůstavají v platnosti. V případě nevyhovujícího termínu je možné vstupenky vrátit v místě zakoupení, a to do 30.12.2022.
Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky.

Vstupenky  k zakoupení v  pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook