Divadlo
0

Trable vodníka Toníka [Archiv]

Dobře naladěné divadlo Vás srdečně zve v neděli 8. ledna 2023 na interaktivní autorskou Pohádku „TRABLE VODNÍKA TONÍKA“ , o ochraně přírody, ve které má hlavní roli dětský divák, který rozhodne o tom, kam se celá situace a celý příběh posune. Vodník Toník je poslední vodník u nás, který už dávno neloví dušičky do hrníčku. […]

Dobře naladěné divadlo Vás srdečně zve v neděli 8. ledna 2023 na interaktivní autorskou Pohádku „TRABLE VODNÍKA TONÍKA“ , o ochraně přírody, ve které má hlavní roli dětský divák, který rozhodne o tom, kam se celá situace a celý příběh posune.

Vodník Toník je poslední vodník u nás, který už dávno neloví dušičky do hrníčku. Teď má úplně jiné starosti. Trápí ho, že lidé si neváží přírody, že má plný rybník odpadků a že mu jeho milované ryby všechny vyhynou nebo mu je vyloví a prodají. Chtěl by pomoci, ale sám neví, jak na to. Proto si vezme na pomoc malého diváka, který mu určitě dobře poradí a pokud ne, tak by to mohl být velký malér.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 80 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook