Ostatní akce
0

JARNÍ PLES CITADELY [Archiv]

Srdečně zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 18. března 2023 na „JARNÍ PLES CITADELY“, jež se stal pravidelnou součástí společenského života města Litvínova a jeho okolí. Ples se uskuteční na společenském sále a Café baru v Citadele od 19.30 hodin. K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr […]

Srdečně zveme Vás i Vaše přátele v sobotu 18. března 2023 na „JARNÍ PLES CITADELY“, jež se stal pravidelnou součástí společenského života města Litvínova a jeho okolí. Ples se uskuteční na společenském sále a Café baru v Citadele od 19.30 hodin.

K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr KLUB 49, která miluje hudbu, písničky a dobrou náladu. Se svým rozsáhlým repertoárem hrají pro jakoukoliv věkovou kategorii, tak, aby si každý našel své oblíbené písně, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, disco či jiné. Hlavním hostem večera bude zpěvák VÁCLAV NOID BÁRTA. 

V Café Baru Vás jistě naplno pohltí to nejlepší od ELECTRO SWING ALLSTARS . Electro swing je žánr, který spojuje swingové styly se současnými hudebními žánry jako house, hip-hop.

Moderování plesu se opět ujme zkušený moderátor Českého rozhlasu MILAN KRÁL. Nebude chybět ani bohatá tombola a ochutnávka vín z Vinotéky Modrý hrozen.

Přijďte prožít skvělou zábavu „nejen“ na tanečním parketu, ale i příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo blízkými známými.

Vstupné sezení 400 Kč. Prodej vstupenek v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook