Café Bar
0

“Klubová setkání” – Beseda s Arnoštem Goldflamem

Termín konání: středa, 12. dubna od 19:00 | 100 Kč    Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s hercem, dramatikem, režisérem, pedagogem a spisovatelem pro děti Arnoštem GOLDFLAMEM. Od slévárny k […]

Termín konání:

středa, 12. dubna od 19:00 | 100 Kč   

KS A. Goldflam

Zveme Vás na “Klubová setkání” pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem Vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s hercem, dramatikem, režisérem, pedagogem a spisovatelem pro děti Arnoštem GOLDFLAMEM.

Od slévárny k divadlu, aneb Praha není Brno!

Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Termín konání: středa 12. dubna 2023
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 100 Kč

Vstupenky budou k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook