Nezařazené
0

MIROSLAV DONUTIL – NA KUS ŘEČI [Archiv]

Termín konání: pondělí, 27. března od 19:00 | 450 Kč    MIROSLAV DONUTIL míří do Litvínova s novým programem! Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V březnu zavítá do Litvínova populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát […]

Termín konání:

pondělí, 27. března od 19:00 | 450 Kč   

M.Donutil

MIROSLAV DONUTIL míří do Litvínova s novým programem!
Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V březnu zavítá do Litvínova populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči.
Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.

Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Termín konání: pondělí 27. 3. 2023 od 19.00 hod.
Kde
: Velká scéna
Vstupné: 450 Kč. Vstupenky již nyní k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL. Platnost rezervace vstupenek je 5 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook