Café Bar
0

ZRUŠENO!!! – Cestopisná a fotografická beseda – David Těšínský [Archiv]

Srdečně Vás zveme na cestopisnou a fotografickou besedu Davida TĚŠÍNSKÉHO, fotografa z Prahy, který fotí příběhy lidí, speciální lifestyly, kontroverzní a mimořádné osudy a témata. Fotografii vnímá jako nástroj, kterým může zabíjet stereotypy, otevřít oči a říct světu příběhy, které by měly být viděny. “Mojí fotografii vnímám jako údernou zbraň, která zabíjí stereotypy, sladký dort, […]

Srdečně Vás zveme na cestopisnou a fotografickou besedu Davida TĚŠÍNSKÉHO, fotografa z Prahy, který fotí příběhy lidí, speciální lifestyly, kontroverzní a mimořádné osudy a témata. Fotografii vnímá jako nástroj, kterým může zabíjet stereotypy, otevřít oči a říct světu příběhy, které by měly být viděny. “Mojí fotografii vnímám jako údernou zbraň, která zabíjí stereotypy, sladký dort, který potěší anebo lék, který otevře oči. Fotkou chci ukázat mnohem víc než fotku. Fotka, která je jen fotkou, je k ničemu.”

David fotografoval ženy ve válce v Donbase na Ukrajině, sériové vrahy na východní Ukrajině, problémy spojené s gangy ve Guatemale, satanistické rituály, revoluční mládež v Íránu a divoké ilegální mejdany, exorcismus v Etiopii, oběti ohňů v Amazonii, žijící legendy reggae na Jamajce, těžce pracující děti v Ghaně, tragikomický život japonských businessmanů, každodenní život raperů v Detroitu a New Yorku, LGBT komunitu v Bělorusku, agorafobického člověka, který 9 let nevyšel z domu.

Sám přespával ve slumech nebo fotil pražské narkomany skoro rok. Na mnoho cestách skončil na ulici zcela bez peněz.

Beseda se týká těch nejlepších, nejhorších a nejbláznivějších příběhů o vzniku jednotlivých ikonických fotek, které obletěly internet, a dalších.

Termín konání: středa 19. dubna 2023
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 100 Kč

Vstupenky budou k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook