Archiv
0

O Budulínkovi [Archiv]

DIVADLO KAPSA Andělská Hora Vás srdečně zve v neděli 12. 03. 2023 na činoherní hudební pohádku “O BUDULÍNKOVI“. Kdo by neznal Budulínka?  A kdo by nevěděl, že to nakonec dobře dopadlo, že dědeček s babičkou Budulínka z liščí nory zachránili. Ale jak to vlastně všechno začalo? Budulínek neposlouchal babičku a nedbal rad ,co mu dával […]

DIVADLO KAPSA Andělská Hora Vás srdečně zve v neděli 12. 03. 2023 na činoherní hudební pohádku “O BUDULÍNKOVI“.
Kdo by neznal Budulínka?  A kdo by nevěděl, že to nakonec dobře dopadlo, že dědeček s babičkou Budulínka z liščí nory zachránili. Ale jak to vlastně všechno začalo? Budulínek neposlouchal babičku a nedbal rad ,co mu dával dědeček.A tak není divu, že se jednoho dne dostal do pěkné šlamastyky,  protože i přes varování svých prarodičů, aby nikomu neotvíral, vpustil do domu proradnou lišku. Ta nelenila a Budulínka unesla do své nory. Kdo ví, co by se s malým nezbedou stalo, kdyby se dědeček, s babičkou společně nevyrazili na záchrannou výpravu.
V představení jsme se dobře známou zápletku klasické české pohádky snažili obohatit o nové pojetí.
Někdo neposlouchá a někdo zase neslyší. Téma poslouchání se v pohádce netýká pouze neposlušného Budulínka , ale také babičky a dědečka, kteří naopak slyší velmi špatně.
A jak to dopadne ? Uvidíte v naší nové pohádce.

Začátek v 16.00 hod. na Malé scéně, Vstupné 80 Kč. Délka pohádky: cca 50 minut. Představení je určeno pro děti od 3 do 12 let.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely v její otevírací době s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Platnost rezervace vstupenek v Citadele  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook