Kino
0

PROJEKCE FILMU „DIMENZE“ S BESEDOU [Archiv]

Film Dalibora STACHA “DIMENZE“, natočený podle skutečně prožité události, zpracovaný na motivy knižních bestsellerů Za oponou noci a Krušnohorské proroctví s následnou besedou. František se v současném životě po zástavě srdce dostane do jinosvětí. Při putování kulisami k poslednímu soudu se pro něj rozehrají vhledy do jiných životů. Režie a scénář: Dalibor Stach Kamera: Karel Fairaisl, Martin Šácha, Vladimir […]

Film Dalibora STACHA “DIMENZE“, natočený podle skutečně prožité události, zpracovaný na motivy knižních bestsellerů Za oponou noci a Krušnohorské proroctví s následnou besedou.
František se v současném životě po zástavě srdce dostane do jinosvětí. Při putování kulisami k poslednímu soudu se pro něj rozehrají vhledy do jiných životů.
Režie a scénář: Dalibor Stach
Kamera: Karel Fairaisl, Martin Šácha, Vladimir Müller
Hudba: Matt Gates
Hrají: Brendan Fraser, Marcia Cross, Bolek Polívka, Dawn Olivieri, Dominika Morávková-Zeleníková, Petra Bučková, David Novotný, Michal Novotný, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Chantal Poullain, Richard Genzer, Michal Suchánek, Bohumil Klepl, Massimo Dobrovic, Martin Zbrožek, Gabriela Filippi, Dalibor Stach, Dalibor Stach jun., Martina Vážanová, Rachael Stachová
Promítání filmu od 17.30 hod /95 min. + beseda s režisérem a spisovatelem 45 min.
Vstupné 130 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook