Café Bar
0

North Bohemian Quartet & Sellah Luna [Archiv]

Zveme Vás na koncert skupiny North Bohemian Quartet & Sellah Luna, a to v pátek 14. dubna 2023,  od 19.00 hodin v Café Baru Citadela. Kapela NBQ  je jazzové uskupení složené z mladých talentovaných hudebníků, kteří se zaměřují na žánry jako je především jazz, fusion nebo funk. Po skončení koncertu bude následovat jam session, kde […]

Zveme Vás na koncert skupiny North Bohemian Quartet & Sellah Luna, a to v pátek 14. dubna 2023,  od 19.00 hodin v Café Baru Citadela. Kapela NBQ  je jazzové uskupení složené z mladých talentovaných hudebníků, kteří se zaměřují na žánry jako je především jazz, fusion nebo funk. Po skončení koncertu bude následovat jam session, kde si bude moct každý zahrát.

Kapela North Bohemian Quartet se po roce znovu představí v prostorech Citadely v Litvínově. Tentokrát si toto uskupení složené z mladých talentovaných muzikantů pozve opravdu speciálního hosta, zpěvačku Sellah Luna. Koncert se bude skládat z žánrově bohatého programu, který bude obsahovat i autorskou tvorbu.

Sellah Luna (vlastním jménem Simona Hulejová) je úspěšná slovenská zpěvačka působící na česko-slovenské scéně. Aktuálně studuje jazzový zpěv na VOŠ Jaroslava Ježka a věnuje se svému novému projektu Baron Haze, soulu se špetkou world music, se kterým plánuje vydat albumJe laureátkou Ceny Janky Guzovej a slovenského Slávika. Od útlého dětství se věnuje folklóru. Pravidelně účinkuje jako sólistka s Orchestrem lidových nástrojů pro RTVS, na Folklórním festivalu Východná aj. Zpívala v italské Veroně, Vídni, v Paříži a na Maltě, účinkovala na velkých festivalech jako Uprising a Grape festival. Spolupracuje s etablovanými muzikanty jako Ondřej Kabrna, Dano Šoltis, Adam Tvrdý, Stanislav Palúch a mnozí další. Její hlas je originální, zvučný i sametový a pokrývá širokou paletu barev.

Složení kapely:
Matěj Bursík – saxofon
Víťa Kojzar – piano
Patrik Krista – bicí
Martin Stýblo – basa
speciální host Sellah Luna – zpěv

Přijďte si užít příjemný večer plný jazzu, fusion a funku.

Vstupné 150 Kč. Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook