Ostatní akce
0

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – Velká oslava – NOVÝ TERMÍN 28.10.2023

Termín konání: sobota, 28. října od 10:00 | 315 Kč    ZMĚNA: přinášíme Vám nový termín představení ŠTÍSTKO A POUPĚNKA LITVÍNOV (původně plánováno na 23.04.2023) Toto představení se nově odehraje V SOBOTU 28. ŘÍJNA 2023 OD 10:00 ŠTÍSTKO A POUPĚNKA na ticketportal.cz Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, kde jsme pro Vás rezervovali příslušná […]

Termín konání:

sobota, 28. října od 10:00 | 315 Kč   

stistko a poupenka

ZMĚNA: přinášíme Vám nový termín představení ŠTÍSTKO A POUPĚNKA LITVÍNOV (původně plánováno na 23.04.2023)

Toto představení se nově odehraje V SOBOTU 28. ŘÍJNA 2023 OD 10:00

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA na ticketportal.cz

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, kde jsme pro Vás rezervovali příslušná místa. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, abychom mohli uvolnit Vaše rezervace. Právě z důvodu rezervovaných sedadel můžeme požadavek na vrácení vstupného přijmout pouze do čtvrtka 1. června 2023, po tomto datu se má za to, že jste náhradní termín akceptovali.

Jak požádat o vrácení vstupného?

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou– vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit formulář na webu Ticketportal.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
– vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit formulář na webu Ticketportal.

  1. c) Sodexo– vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit formulář na webu Ticketportal.
    3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)
    Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Ahoj broučkové!
Máme tady úplně nové představení, které se jmenuje Velká oslava.  A to si pište, že bude co slavit. Náš nový domeček, který konečně spatří světlo světa, bude jedna velká Paráda. Postavili jsme ho spolu s naším Honzíkem. Zkrátka Umíme cokoli.  Seznámíme se i s novým pianistou panem Doremi, který umí nejen Hlava ramena… Nebudou nám stačit nohy v písničce Stonožka, protože musíme chystat oslavu pro Ňufáčka. V přípravách nás vyruší Jarášek Bobi i Čertík Bububu. A možná přijde i Vlk a jehňátko!
Tolik masek vystačí na opravdový Karneval! Jen abychom neudělali nepořádek, to by znamenalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči.

Termín: 28. října 2023
Místo a čas: KD Citadela od 10:00 hodin
Cena vstupenky: 315 Kč. Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets!
Cena vstupenky na místě v den konání představení: 360 Kč/osoba
Doporučujeme vstupenky zakoupit v předstihu. Počet vstupenek v prodeji je limitován, na místě již nemusí být dostupné žádné volné vstupenky!

Tak neváhejte, přijďte si i vy s námi užít velkou oslavu! Těšíme se na vás.
Vaši Štístko a Poupěnka 

PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) SI MŮŽETE VYBRAT DÁREK!
1. Voucher na DVD (výběr titulu DVD určuje pořadatel) nebo
2. Voucher na měsíční předplatné ke všem našim filmům a pohádkám na kukino.tv
Dárek získáte výměnou za voucher před vstupem do sálu.

Každá osoba (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku!
Do sálu můžeme vpustit jenom tolik osob, kolik je míst v sálu. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich broučků! 

Vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE

Představení je vhodné pro děti od 2 let . Délka představení cca 60 minut

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook