Ostatní akce
0

Smejko a Tanculienka – Poď von! [Archiv]

Termín konání: sobota, 24. června od 10:00 | 330 Kč    A je to tady! Smejko, Tanculienka a Huncúlik se vrací do Litvínova s oblíbeným představením Poď von! Huncúlik sedí doma, nic nedělá a jen se povaluje, protože venku prší a hřmí blesky. Překvapí jej promočení Smejko a Tanculienka a snaží se ho zabavit hrou Dvaja remeslníci. […]

Termín konání:

sobota, 24. června od 10:00 | 330 Kč   

smejko2

A je to tady! Smejko, Tanculienka a Huncúlik se vrací do Litvínova s oblíbeným představením Poď von! Huncúlik sedí doma, nic nedělá a jen se povaluje, protože venku prší a hřmí blesky. Překvapí jej promočení Smejko a Tanculienka a snaží se ho zabavit hrou Dvaja remeslníci. Zazpívají i Žltú raketu a podělí se spolu o Čokoládu. Nic však nepomáhá. Naštěstí ale vyjde sluníčko a všichni mohou jít ven. Přijdou do kouzelného parku, kde potkají vlka na koloběžce, který jim zazpívá svůj smutný příběh v písničce Vlk a semafor. Objeví Túlavé topánky a vydají se s nimi do světa. Na divokom západe zažijí dobrodružství s lupiči. Zazpívají si Poď von! a možná zazní i starší hity. Nechte se překvapit a přijďte na jedinečné písničkové představení Poď von! s Huncúlikem a Smejkem a Tanculienkou!

Broučkové, těšíme se na vás na koncertech! Vaši Smejko a Tanculienka

Termín: 24. 6. 2023 Litvínov KD Citadela od 10:00 hodin
Vstupné: 330 Kč. Vstupné nelze platit kartou ani poukázkami.
Predpredaj:  https://www.ticketportal.cz/event/Smejko-a-Tanculienka-Pod-von
Pořadatel: Motygo s.r.o., Praha

Představení trvá přibližně 60 minut a je vhodné pro všechny od 2 let. Každá osoba, dospělý i dítě bez ohledu na věk musí mít platnou vstupenku. Do sálu z bezpečnostních a kapacitních důvodů pouštíme jen tolik osob, kolik je v sále míst k sezení. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich broučků.

Dítě s platným ZTP průkazem do 15 let bude mít po zakoupení vstupenky a předložení ZTP průkazu na vstupu před akcí nárok na vrácení 50% ze vstupného. Slevy a vstupenky pro děti: Bez slevy – každý účastník akce musí mít zakoupenou platnou vstupenku bez ohledu na věk. Cena vstupenek je stejná pro děti i dospělé.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook