Ostatní akce
0

Michal Nesvadba: MICHAL JE KVÍTKO!

Termín konání: sobota, 11. listopadu od 10:00 | 320 Kč    Michal, bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny! … pokropte ho vodou a nikdy […]

Termín konání:

sobota, 11. listopadu od 10:00 | 320 Kč   

nesvatba

Michal, bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny!
… pokropte ho vodou a nikdy nezvadne.

A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce. Kopretina zpívá, palma tančí a kaktus do všeho mluví. Konev má rýmu a umělá kytka z toho má legraci!

Termín akce: 11. listopadu 2023
Místo a čas: KD Citadela od 10:00 hodin
Cena vstupenky: 320 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!
Děti, které nedosáhly věku dvou let zdarma bez vstupenky a nároku na vlastní sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít platnou vstupenku.

Pořadatel: NES PRODUKCE s.r.o.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook