Ostatní akce
0

Jiří Kolbaba “Východní Afrika”

Termín konání: pondělí, 30. října od 19:00 | 250 Kč    Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů JIŘÍ KOLBABA, Vám prostřednictvím svých jedinečných fotografií přiblíží vzdálenou Keňu, Tanzánii, Zanzibar a další poklady východní Afriky. Vydejme se společně na objevnou cestu do oblasti, která od nepaměti lákala největší dobrodruhy planety. […]

Termín konání:

pondělí, 30. října od 19:00 | 250 Kč   

J. Kolbaba-Afrika

Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů JIŘÍ KOLBABA, Vám prostřednictvím svých jedinečných fotografií přiblíží vzdálenou Keňu, Tanzánii, Zanzibar a další poklady východní Afriky.

Vydejme se společně na objevnou cestu do oblasti, která od nepaměti lákala největší dobrodruhy planety. Setkáme se s místními domorodci, ale hlavně se zástupci přitažlivé i obávané fauny. Spatřit zblízka exotické africké šelmy patří pro mnohé ke splněným snům.

Těšte se na mimořádně emotivní zážitek, plný inspirací pro splnění vlastních cestovatelských snů.

Termín konaní:  pondělí 30.10.2023 od 19:00 hodin
Místo konání: CITADELA, Velká scéna
Vstupné: 250 (pokud je to možné, kupujte si lístky co nejblíže plátnu. Rozlišení při diashow je jiné než ve standardním kině a zbytečně se ochuzujete o detaily v obraze).
Délka pořadu je cca 120 minut.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook