Koncerty
0

Folkový koncert kapely BOB a BOBCI [Archiv]

Folková kapela BOB a BOBCI se na Vás opět těší v Citadele , a to v pátek 22. září 2023 v Café Baru Citadela. Kapela získala v roce 2007 ocenění nejvyšší, a to Mezinárodní Diváckou Portu, dále Mezinárodní Interpretační Portu a ocenění za přínos trampské muzice, přestože se kapela považuje za folkovou. Bob a Bobci […]

Folková kapela BOB a BOBCI se na Vás opět těší v Citadele , a to v pátek 22. září 2023 v Café Baru Citadela.

Kapela získala v roce 2007 ocenění nejvyšší, a to Mezinárodní Diváckou Portu, dále Mezinárodní Interpretační Portu a ocenění za přínos trampské muzice, přestože se kapela považuje za folkovou. Bob a Bobci pořádají charitativní koncerty pro konkrétně vybrané postižené děti pod názvem „Bobování“, které se konají v Hrobu, letní festival pod názvem „Křižanovský Vaťák“, který se koná v Křižanově a nepravidelné pořady v duchcovském „Divadle M“ s názvem „Zpívání dovoleno“. Členové kapely působili v minulosti v těchto souborech: Střepy, Stráníci, Kapitán Kid a Krakatit, Vltavín, Čtyřlístek, Báry, Žalost, Zelené skivo.

Začínáme od 19.00 hodin v Café Baru Citadela, Vstupné 150 Kč.
Členové kapely:
René “Ježek” Kříž – akustická kytara, zpěv, autor hudby;
Honza Vyskočil – kytara, ukulele, ukebanjo, zpěv;
Tomáš “Anťa” Kuncl – baskytara, kontrabas, zpěv;
Věrka Křížová (Teršípová) – zpěv, rytmika, zobcová flétna, příčné flétny, autorka textů;
Lenka Vokounová – zpěv, rytmika, akordeon;
Lenka Špinková – zpěv, rytmika, zobcová flétna
Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.

 

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook