Koncerty
0

Hambaeros [Archiv]

Tři úči – tři kamarádky -tři nezastavitelné elementy se saxofonistou Janem Priwitzerem a bubeníkem Jindrou Matouškem  vás zvou  na koncert, který se uskuteční v pátek 13. října 2023 v Café Baru Citadela. Hambaeros  Vás dostanou svou živočišnou interpretací známých i méně známých skladeb. Uslyšíte předělávky známých písní do zcela nových exotických aranží, instrumentálně zpracovaných pianem, […]

Tři úči – tři kamarádky -tři nezastavitelné elementy se saxofonistou Janem Priwitzerem a bubeníkem Jindrou Matouškem  vás zvou  na koncert, který se uskuteční v pátek 13. října 2023 v Café Baru Citadela.

Hambaeros  Vás dostanou svou živočišnou interpretací známých i méně známých skladeb. Uslyšíte předělávky známých písní do zcela nových exotických aranží, instrumentálně zpracovaných pianem, basou a bubny v čele s osobitou zpěvačkou.

Jsme hambatí a to přenášíme i do své tvorby.
Není nic, co by pro nás nebylo možné. S úctou k jazzu, funku, latině i rytmům zcela nevídaným se na vás těšíme!

Začínáme v 19.00 hod., Vstupné 130 Kč. Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely, s možností rezervace online na našem webu  www.citadela-litvinov.cz  nebo telefonicky na 476 111 487.

Členové skupiny
Marcela Kithiczka Koutková- zpěv
Pavla Wasser Vasserbauer – piano
Petra Kubošková – baskytara
Jan Priwitzer – saxofon
Jindra Matoušek – bubny

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook