Ostatní akce
0

Míša Růžičková: HURÁ ZA DOBRODRUŽSTVÍM [Archiv]

Máte rádi dobrodružství? Tak se k nám přidejte! Písničkový pořad, protkaný příběhem, nás provede na cestách za dobrodružstvím. Na suchu i pod mořskou hladinou, všude máme kamarády, kteří se společně s námi učí správné věci. Písničky o zvířátkách i lidech, kteří žijí v různých částech naší Zeměkoule nás pobaví a naučí spoustu nového. Zazní také […]

Máte rádi dobrodružství? Tak se k nám přidejte!
Písničkový pořad, protkaný příběhem, nás provede na cestách za dobrodružstvím. Na suchu i pod mořskou hladinou, všude máme kamarády, kteří se společně s námi učí správné věci. Písničky o zvířátkách i lidech, kteří žijí v různých částech naší Zeměkoule nás pobaví a naučí spoustu nového. Zazní také moje nejznámější písničky jako je Sloník Toník, Mořská víla Lili, Na rovníku (Hurá prší) a nebo písnička na přání. Už se moc těším na společný výlet.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku. Během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu, po celou dobu představení mohou také tancovat před pódiem.

Termín konání: 29. září 2023
Čas a místo: od 17:00 hodin, Společenský sál Citadely
Vstupné: 320 Kč. Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu. Pořad nelze platit poukázkami ani dárkovými šeky.
Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.
Pořadatel: Michaela Růžičková

Vstupenky  k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena

Informace k představení jsou k dispozici zde: minidiskoteka.cz/event/litvinov-citadela/

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook