Divadlo
0

MLČETI ZLATO [Archiv]

Určitým věcem je vždy moudré se vyhnout. Ne každá pravda je hezká, tak proč s ní chodit ven. Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Jejich syn Lucas se oženil s krásnou Manon a mají spolu malého synka Roberta, kterého prarodiče čas od času hlídají. To vše až do dne, […]

Určitým věcem je vždy moudré se vyhnout. Ne každá pravda je hezká, tak proč s ní chodit ven.

Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Jejich syn Lucas se oženil s krásnou Manon a mají spolu malého synka Roberta, kterého prarodiče čas od času hlídají. To vše až do dne, kdy před ústřední dvojicí dojde mezi Lucasem a Manon k prudké hádce. Manon má totiž milence a odjíždí s ním na dovolenou. Když oba mladí odejdou, dojde mezi Gaspardem a Clémence k debatě na téma, co bude dál. Má se Lucas rozvést? Gaspard je pro, Clémence proti. Netrvá to dlouho, názory se vyměňují stále rychleji, až dojde k jisté verbální nešikovnosti a na světlo vyplouvají dlouho pečlivě zasunutá tajemství.

Hrají: Jan Čenský, Dana Morávková, František Skopal / Robert HájekDominika Býmová / Ivana Korolová / Karolína Vágnerová

Autor: Eric Assous
Režie: Antonín Procházka
Agentura HARLEKÝN

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 490 Kč / 460 Kč
Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL , s možností rezervace telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook