Divadlo
0

ŠTĚSTÍ [Archiv]

Svižná a vtipná komedie pro muže a ženu, která nepostrádá ani vážnější tóny. Nejspíš to znáte sami. Náhodné setkání vás svede dohromady s někým, kdo vás nesmírně přitahuje. Drobným problémem je, že vaše světonázory jsou zcela, ale zcela neslučitelné. Luisa je svobodná spisovatelka a má mnoho zájmů. Alexander je majitel restaurace uprostřed rozvodu, a kromě žen a své […]

Svižná a vtipná komedie pro muže a ženu, která nepostrádá ani vážnější tóny.

Nejspíš to znáte sami. Náhodné setkání vás svede dohromady s někým, kdo vás nesmírně přitahuje. Drobným problémem je, že vaše světonázory jsou zcela, ale zcela neslučitelné.

Luisa je svobodná spisovatelka a má mnoho zájmů. Alexander je majitel restaurace uprostřed rozvodu, a kromě žen a své restaurace se nezajímá o nic Spojuje je snad jen strach ze stárnutí a ze samoty… a rozhodnutí, že zkusí štěstí spolu.

A tehdy se Alexander dozví to poslední, co by chtěl v počátcích nového života slyšet.

Hrají: Lucie Vondráčková, Hynek Čermák

Autor: Eric Assous
Režie: Ondřej Zajíc
Divadlo Palace

Začátek v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné na volný prodej: 590 Kč / 560 Kč
Délka představení: 2 hodiny 10 minut včetně přestávky

Vstupenky již nyní k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL , s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek v Citadele je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena.

Divadlo je součástí divadelního předplatného

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook