Kino
0

Temná okna [Archiv]

Horor / Thriller / Nevhodné mládeži do 15 let Norsko / USA Skupině přátel Tilly, Monice, Peterovi a Alison se přihodí autonehoda a Alison na následky zranění zemře. Její strýc konfrontuje kamarády Alison a obviní je z její smrti. Skupina odjíždí na venkovskou chatu, aby mohla sama v tichosti truchlit. Izolovaná chata zpočátku nabízí klid […]

Horor / Thriller / Nevhodné mládeži do 15 let
Norsko / USA

Skupině přátel Tilly, Monice, Peterovi a Alison se přihodí autonehoda a Alison na následky zranění zemře. Její strýc konfrontuje kamarády Alison a obviní je z její smrti. Skupina odjíždí na venkovskou chatu, aby mohla sama v tichosti truchlit. Izolovaná chata zpočátku nabízí klid a pohodu ale brzo se začnou odehrávat nevysvětlitelné události a mladí lidé začnou slyšet zvukové nahrávky z nehody, které odhalují temné tajemství. Když se objeví maskovaná osoba a začne teenagery terorizovat, v sázce jsou již jejich životy.

První film Alexe Herrona, Uteč! se stal velkým hitem i v českých kinech. Snímek Temná okna navazuje na nejlepší tradice amerických hororů, přičemž krásy Norska slouží jako kulisa. Film Temná okna je současně norský i americký horor a určitě uspokojí fanoušky tohoto žánru.

Režie: Alex Herron
Scénář: Ulvrik Kraft
Kamera: Jens Ramborg
Hrají: Annie Hamilton, Morten Holst, Rachel Flower, Rory Alexander

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook