Koncerty
0

Koncert litvínovských Big Bandů s Vladimírem Hronem [Archiv]

Zveme Vás na koncert litvínovského North Big Bandu a Junior Big Bandu s hostem večera VLADIMÍREM HRONEM, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu 2023 v Citadele. Vláďa Hron: Bavičské začátky má spojeny se zpěvem v tanečním orchestru, sedmiletou praxí loutkoherce a stejnou dobu se také věnoval dráze moderátora v soukromých rádiích. Na začátku milénia […]

Zveme Vás na koncert litvínovského North Big Bandu a Junior Big Bandu s hostem večera VLADIMÍREM HRONEM, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu 2023 v Citadele.

Vláďa Hron:
Bavičské začátky má spojeny se zpěvem v tanečním orchestru, sedmiletou praxí loutkoherce a stejnou dobu se také věnoval dráze moderátora v soukromých rádiích. Na začátku milénia představil na obrazovce veřejnoprávní televize svoji imitátorskou show ABECEDA HVĚZD, při které imitoval širokou škálu zpěváků české i světové hudební scény v abecedním pořadí a odstartoval svoji hvězdnou kariéru.
V současné době se svými imitacemi hostuje v nejrůznějších televizních i rozhlasových pořadech a to především v Čechách nebo na Slovensku. Živě vystupuje se svojí kapelou nebo jako host mnoha hudebních těles (od filharmonie, přes bigband nebo taneční orchestry, až po ROCKOVÉ projekty).

Přijďte si poslechnout skvělou jazzovou a swingovou hudbu!

Začátek koncertu v 19.00 hod. na Velké scéně. Vstupné 390 Kč / studenti do 26 let, senioři nad 60 let a ZTP/P 290 Kč. Slevu lze uplatnit pouze při nákupu vstupenky na pokladně Citadely.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky 476 111 487.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook