Kino
0

Před pikolou, za pikolou [Archiv]

Horor / Thriller / Nevhodné mládeži do 15 let USA Skupina salemských teenagerů objeví prokletý nůž, který probudí démona. Ten je donutí hrát hrůzostrašné a smrtelně nebezpečné verze dětských her, ve kterých nelze vyhrát, pouze přežít. Před pikolou, za pikolou je inspirován několika populárními filmy (Mluv se mnou) a seriály (Hra na oliheň) a navazuje […]

Horor / Thriller / Nevhodné mládeži do 15 let
USA

Skupina salemských teenagerů objeví prokletý nůž, který probudí démona. Ten je donutí hrát hrůzostrašné a smrtelně nebezpečné verze dětských her, ve kterých nelze vyhrát, pouze přežít.

Před pikolou, za pikolou je inspirován několika populárními filmy (Mluv se mnou) a seriály (Hra na oliheň) a navazuje na nejlepší tradice hororového žánru. V hlavní roli se představí Asa Butterfield, který si již dříve zahrál ve filmech jako Rozhodnutí nebo život, Hugo a jeho velký objev, Chlapec v pruhovaném pyžamu. Vedle něj se ve filmu objeví Natalia Dyer (Stranger Things), Laurel Marsden (Papežův vymítač), Benjamin Evan Ainsworth (Pinocchio (2022), Sandman: Spánek spravedlivých) a Annabeth Gish (Nixon, Zlo nikdy nespí, Barry, Půlnoční mše).

Režie: Eren Celeboglu, Ari Costa
Scénář: J. J. Braider, Eren Celeboglu, Ari Costa
Kamera: Ricardo Diaz
Hrají: Asa Butterfield, Natalia Dyer, Annabeth Gish, Laurel Marsden, Benjamin Evan Ainsworth

Vloženo uživatelem: disfilm-bot

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook