Ostatní akce
0

PUBQUIZ

Termín konání: čtvrtek, 14. prosince od 19:00 | 80 Kč    SKVĚLÁ ZÁBAVA, PIVEČKO, VÍNEČKO, KULTURA, A K TOMU SE NĚCO NOVÉHO NAUČIT? Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský sbor! K jednomu stolu jen […]

Termín konání:

čtvrtek, 14. prosince od 19:00 | 80 Kč   

pub-after

SKVĚLÁ ZÁBAVA, PIVEČKO, VÍNEČKO, KULTURA, A K TOMU SE NĚCO NOVÉHO NAUČIT?

Jste hraví a rádi chodíte do kavárny na víno nebo kávu? Proč to nespojit. Dejte dohromady tým a přijďte. Soutěžit mohou rodiny, firemní týmy, party kamarádů nebo učitelský sbor!
K jednomu stolu jen týmy s max. šesti členy

PubQuiz neboli hospodský kvíz je vědomostní týmová hra oblíbená po celém světě. O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Zaměňte gauč za pohodlí Vaší oblíbené hospůdky a společně s Vašimi přáteli si zasoutěžte proti ostatním.

Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Nemusíte se však bát, že byste se měli ztrapnit před ostatními svou nevědomostí. Otázky jsou namixovány tak, aby si každý přišel na své. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který Vás bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek, ve kterých je přeborníkem.

Stůl na pubquizový večer si zarezervujte na facebookové události  www.pubquiz.cz

Jde v první řadě o zábavu! Už se na vás těšíme!

KDE: Společenský sál Citadely
KDY: 1x za 14 dní ve čtvrtek, od 19:00 hodin
Max.počet hráčů v týmu: 6

Termín: 14.12..Ukončení ligy, včetně závěrečné After párty se uskuteční v pátek 29.12.2023
Vstupné: 80 Kč / osoba. Vstupenky k zakoupení vždy v den konání, v pokladně Citadely.

Vloženo uživatelem: Lenka Pecová

Komentáře: 0

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Facebook